تبلیغات
عاشقان امام علی علیه السلام - فراماسونری چیست؟

عاشقان امام علی علیه السلام

فراماسونری چیست؟

فراماسونری در طول تاریخ با تمام وجود، از همه ی قدرت و  امکانات  موجود  برای رسیدن به مقاصد شوم خود بهره برده است. بعد از نابودی حکومت مصر باستان، این عقیده شیطانی به شکلی مخفی و رمزآلود ولی فعالی و پویا، در طی  اعصار و قرون در بین جوامع خزیده است.

از اواخر  قرن 18 و اوایل قرن 19 و  همزمان  با استقلال  آمریکا (که کشوری با  ارکان کاملاً ماسونی است)، فراماسونری  با این تفکر که دیگر در موضع قدرت قرار گرفته است، آهسته آهسته خود را از لایه های زیرین جوامع بیرون کشیده و بدون واهمه، نمادهای خود را عرضه نموده است؛ 

تا آنجا که در سال های اخیر به دلیل قدرت فراوان، اعمال  خود  را  علنی تر  کرده  تا عده ای را با ترساندن از قدرت خود، به سمت خویش جذب کند و  پایه های  خود را مستحکم تر نماید.

نماد های فراماسونری

قبل از معرفی نماد ها این را بدانید كه "فراماسون ها به شدت نماد گرا هستند" به نقل از استاد رائفی پور.و معمولا وارون نماد های مقدس نماد های شیطانی هستند.

به گفته ی خود فراماسون ها قوی ترین نماد آن ها  ستاره ی شش پر است.دقت كنید كه این ستاره به هیچ وجه ستاره ی حضرت داوود نیست و علامت یهودیان هم شمعدان هفت پایه است نه ستاره ی شش پر.جالب است بدانید كلمه ی Hex كه در انگلیسی به معنای سحر و جادو كردن است از كلمه ی Hexagram به معنای ستاره ی شش پر گرفته شده است. ستاره ی پنج پر نیز از نماد فراماسون هاست.

گونیا و پرگار از نماد های اصلی فراماسون هاست و معمولا در میدان های بعضی شهر ها یا به صورت مرموز روی اكثر تیشرت ها داخل بازار كار شده است.همان طور كه در عكس می بینید حرف G در آن به كار رفته كه از نماد های فراماسونری است.

تك چشم  و هرم از جمله نماد های مشهور فراماسون هاست كه در روی دلار هم دیده می شود. این دو گاه با هم و گاه جدا از هم نشان داده می شوند.معمولا هنرمندان عضو در این شبكه به وفور از تك چشم استفاده می كنند.

آبلیسك نماد آلت تناسلی شیطان است كه از یك باریكه ی نور الگو گرفته شده است.داستان آبلیسك هم این است كه خدای خورشید (را-RA) چهار فرزند داشته، دو دختر به نام های ایسیس و نفتیس و دو پسر به نام های اوسیریس و ست.ایسیس و اوسیریس كه خواهر و برادر بودند باهم و نفتیس و ست هم با هم ازدواج می كنند.

خدای خورشید اوسیریس را برای پادشاهی انتخاب می كند ولی ست به او حساد می كند و او را به 14 تكه تقسیم می كند و آن را در چهارده نقطه ی دنیا قرار می دهد و ایسیس هم به دنبال این چهارده تكه می رود اما فقط 13 تكه آن را پیدا می كند و تنها تكه ای كه پیدا نكرد همان آلت تناسلی است بود.جالب این است كه ایسیس با وجود نبود آلت تناسلی اوسیریس از او حامله شد.

در آیین رمی جمرات هم ما مسلمانان به آبلیسك سنگ می زنیم اما متاسفانه چندی است كه آل سعود برای این كه به خود این آبلیسك آسیب نرسد دور آن دیوار كشیده است.

كف شطرنجی و دو ستون جلوی معبد سلیمان از نماد های معروف است كه معمولا در سالن های همایش فراماسون ها از آن استفاده می شود.از كف شطرنجی برای احضار روح وجن استفاده می شود و به همین خاطر است كه نگاه كردن به صفحه ی شطرنجی در اسلام حرام است.

صلیب وارونه هم از نماد های شیطانی است كه معمولا توسط هنرمندان به صورت گسترده به كار برده می شود.به صلیب وارونه ی پشت سر لیدی گاگا خواننده معروف ماسون ها دقت كنید.

سایر نماد ها- اعداد 11 برای روز و 9 برای ماه ، 13 ، 33 و 666 از اعداد نمادین و مورد علاقه ی فراماسون ها هستند.حیوان هایی چون خرگوش،موش و مار از حیوان هایئ مورد علاقه ی آن هاست.از حروف مورد علاقه هم می توان از حرف G یاد كرد.

 

اهداف فراماسون ها

اهداف فراماسون ها تحت عنوان پروتوكل 24 گانه یهود در دسترس است که می توانید در سایت جنبش مصاف جستجو کنید.

هدف اصلی فراماسون ها برقراری نظم نوین جهانی یعنی دنیای سكولار و بی دین است و برای برقراری این هدف و سلطه بر جهان  فراماسون ها با ترویج رفتار هایی چون رباخواری، سقط جنین، همجنسگرایی و تولید نسل حرام زاده برای این كار فضاسازی می كنند.

از این نظر فراماسون ها با ایران شباهت دارند ما نیز برای ظهور مهدی موعود (عج) اقدام به ترویج كار های خوب می كنیم.یادمان نرود ما یكی از تنها كشور هایی هستیم كه جلوی این مسئله ایستاده ایم و یكی از اهداف آن هم نابودی ماست.

دومین هدف فراماسون ها تخریب مسجد الاقصی و ساختن معبد سلیمان روی بقایای آن است تا اورشلیم را به عنوان پایتخت دنیا معرفی كند و آن زمان است كه با تحمیل دین و عرفان خود "كابالا" بر دیگران نظم نوین جهانی را اعلام كنند.

هدف آخر هم ظهور دجال و نعوذ با... انتقام گرفتن از خدا.[ دوشنبه 1392/10/16 ] [ 06:01 ب.ظ ] [ علی نوائی ] [ نظرات() ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه